Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej like dhe ti per te marr cdo informacion me te fundit rreth video klipeve me te reja shqiptare...
Loading player, please wait....
Portokalli 9.12.2012 Pjesa 2
uploaded by toni 2 years ago
Portokalli 9.12.2012 Pjesa 2

Suggestions

JUSTINA ALIAJ - Xhaketa e kuqe, 100 VJET MUZIKE 03:40
by BLERIM.VELAJ74
2,364 views
Alma Abdiu - Genjeshtari im 03:47
by Universe
2,495 views
Estrada e Shkodres - Po vijnë ndihmat 03:08
by joni
1,073 views
Flori Mumajesi - Ta dish ti c’pesoj kjo zemer Ft M.Andrea (Detaj) 03:59
by threedotsproductions
124 views
Anjeza Branka - Tani e di 04:29
by Radioshqip
429 views
EGLAND - Bye Bye 02:56
by erti
648 views
Djemte e mallakastres - Mallakaster nene te kemi (Official Video HD) 04:33
by newmusic
518 views
Ruje zemren time 04:16
by Radioshqip
444 views
Rona Nishliu - Suus (Albania) Eurovision Song 03:15
by Radioshqip
450 views