Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej like dhe ti per te marr cdo informacion me te fundit rreth video klipeve me te reja shqiptare...
Loading player, please wait....
Mera Zymeri - Ora e Historise
uploaded by Radioshqip 2 years ago
Mera Zymeri - Ora e Historise

Suggestions

Ndue Picaku   Te qofte fale gjaku vlla 03:55
by bana.malaj
140 views
Xheki - Moj Serbi shtige e vjeter (Official Video) 03:21
by EMRACOMOfficial
110 views
Hidden camera - Bugs 01:50
by toni
835 views
Mirsa ft Don Kleo - Bota le ta marri vesh 04:18
by newmusic
756 views
Passenger - Let Her Go [Official Video] 04:15
by N3VR1K
19 views
Xheki - Therret Prizreni mori Shkoder (Official Video) 03:53
by EMRACOMOfficial
116 views
NE NJE FLAMUR TE PANDARE (E. Arifi ft. K. Tusha ft. S. Kolonja ft. I. Shaqiri ft. N. Nikprelaj) 05:28
by BLERIM.VELAJ74
543 views
ADELINA EMINI - NE PERVJETOR ( KENGA MAGJIKE 2012 ) 04:10
by erti
691 views