Remember?
×

Like Radioshqip ne Facebook

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej like dhe ti per te marr cdo informacion me te fundit rreth video klipeve me te reja shqiptare...
Loading player, please wait....
Albulena Ukaj - Nuk jam ajo
uploaded by arushe 2 years ago
Albulena Ukaj - Nuk jam ajo

Suggestions

Alma Velaj-Ç’na u rrit nje lule 03:55
by bana.malaj
356 views
Xhejsi Jorgaqi - S’e di pse ti, 03:58
by Radioshqip
606 views
Smail Puraj & Viola - Per ju Gurbetqare (Eurolindi & ETC) 08:18
by joni
71 views
Poni - Nje Sekonde (Official HD Videoklipe) - FULL VERSION - Arkiva-Shqip.com 03:43
by toni
247 views
Blina Idrizaj - Gjyshja ime Ylberi 03:23
by Radioshqip
519 views
Portokalli, 16 Mars 2014 - Radio Kashari 08:12
by Radioshqip
102 views
Poni - Shpirti im 03:45
by Albertina
161 views
Eli-G - Elektro Syle 03:10
by toni
228 views